Apie mus   
 
Apie mus 

TRUMPAI APIE BENDROVĘ

UAB „Baltijos kompiuterių centras“ yra užsienio kapitalo uždaroji akcinė bendrovė, įsteigta 1991 metais, veikianti Lietuvoje. Bendrovė priklauso vienai iš didžiausių Lenkijos informacinių technologijų sprendimų teikėjų ir sisteminių integratorių kompanijai Sygnity S.A.

Bendrovės misija yra teikti klientams kokybiškus kompleksinius informacinių technologijų sprendimus ir paslaugas, apimančias visas kliento veiklos sritis.

Pagrindinė bendrovės veikla yra:

  • Kompiuterinės ir programinės įrangos tiekimas;

  • IT įrangos priežiūros paslaugos ir užsakomųjų paslaugų teikimas;

  • Duomenų perdavimo tinklų projektavimas ir įrengimas;

  • Bankinių savitarnos terminalų pardavimas ir techninis aptarnavimas;

  • Skaitmeninės TV perdavimo tinklų įrangos tiekimas;

  • Biometriniai sprendimai pagrįsti balso ir veido atpažinimo technologijomis.

Bendrovė kuria savo vertę kaupdama profesionalią patirtį, žinias, ugdydama komandinio darbo įgūdžius, rūpindamasi savo klientais teikdama jiems kokybiškas paslaugas ir produktus. Daugiau nei per 20 metų veiklos istoriją bendrovė įgijo vertingas žinias, patirtį ir pelnė vartotojų pasitikėjimą. Bendrovė gali pasiūlyti klientams kompleksinius optimalius sprendimus, besiremiančius moderniomis technologijomis ir techniškai naujausia kompiuterine ir programine įranga. Mes galime teikti IT priežiūros paslaugas lanksčiai atsižvelgdami į kliento poreikius.

Būdama SYGNITY grupės nare, bendrovė gali pateikti sprendimus kompanijoms veikiančioms bankiniame-finansiniame, telekomunikacijų, industrijos ir viešajame sektoriuose.

UAB „Baltijos kompiuterių centras“ atstovauja Lietuvoje vieną iš didžiausių pasaulyje bankinių savitarnos terminalų gamintojų kompaniją DIEBOLD Inc. ir nuo 1999 metų yra jos sertifikuotas serviso partneris ir įgaliotas pardavimų atstovas. Bendrovė tiekia Lietuvos rinkai Diebold Opteva šeimos pinigus išduodančius bei priimančius (pakartotinai juos išduodančius - „recycling“ technologijos) bankomatus. Jos darbuotojai aptarnauja bankų bankomatų (ATM) tinklus visoje Lietuvoje.

Bendrovė yra sertifikuota Statybos produkcijos sertifikavimo centre ir jai suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose, branduolinės energetikos objektų statiniuose šiose statybos darbų srityse: statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas, procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas, statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimas.

Bendrovės darbuotojai reguliariai kelia kvalifikaciją ir turi reikiamus sertifikatus, suteikiančius teisę būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovu ir specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovui.

Bendrovė yra sertifikuota teikti paslaugas ir produktus pagal ISO 9001:2008 kokybės valdymo sistemos reikalavimus, tame tarpe ir duomenų perdavimo tinklų projektavimo ir diegimo srityje.

Metai iš metų kompanijos veikla yra pelninga.

Bendrovė yra įrašyta į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus Lietuvoje.

„Verslo žinios“ pripažino įmonę 2013m. viena iš sėkmingiausiai dirbančių smulkiojo ir vidutinio verslo Lietuvos bendrovių.

Į viršų

© 2017 Visos teisės saugomos. UAB "Baltijos kompiuterių centras". E-solution: Eruditas team