Sprendimai   
 
SIVE v.8_2 Asmens identifikavimo pagal balsą programinė įranga 
IT sistemų priežiūra
Printoscope 
Net Insight 

NET INSIGHT

UAB „Baltijos kompiuterių centras“ platina NET INSIGHT įrangą, skirtą skaitmeninės televizijos signalų perdavimui. Ši įranga - geriausias tinklų panaudojimas aukščiausios kokybės duomenų ir vaizdo perdavimo paslaugoms.

Net Insight kuria bei diegia naujos kartos SDH/Sonet įrangą, kurioje maksimaliai efektyviai sujungiama kokybė, darbas bei priemonės.

Naudojantis Net Insight paslaugomis, itin sumažėja išlaidos, dėl ko ne tik sėkmingai plečiama egzistuojanti infrastruktūra, bet ir pelningai investuojama į naujas paslaugas.

Net Insight sprendimai tinkamiausi:

  1. „Trigubo pasiūlymo“ (triple play) ir kabelinės televizijos tinklams, skirtiems aukštos kokybės balso, duomenų, televizijos bei vaizdo paslaugų teikimui.
  2. Profesionaliems media tinklams, sujungiantiems geografiškai atskirtus gamybos įrenginius, taip sumažinant išlaidas bei padidinant kokybę.
  3. Didelės apimties (metro) tinklams. Aukščiausia kokybė, įvairiausių rūšių paslaugos, efektyviausias panaudojimas bei lengvas valdymas leidžia diegti naujas konkurencingas paslaugas.

Nimbra platforma

Net Insight Nimbra platforma sujungia NG SDH/Sonet perdavimą, efektyvų pasiekiamumą bei specifines video sąsajas įvairių paslaugų tinklams.

Net Insight sprendimus naudoja televizijos bei telekomo operatoriai, siekiantys kuo mažesniais kaštais perduoti garsą, vaizdą bei duomenis. Be to, dauguma operatorių, parduodančių paslaugas profesionaliai media rinkai naudoja Net Insight platformą tam, kad perduotų “realiojo laiko” duomenis ir vaizdus mažiausiais kaštais, bet aukščiausia kokybe.

Net Insight sprendimai paremti NG SDH/Sonet perdavimo savybėmis, leidžiančiomis apsaugoti ir izoliuoti reikalingus duomenis, o tai užtikrin a stabilų duomenų bei visų tipų vaizdo paslaugų teikimą.

Be to, Net Insight produktai puikiai funkcionuoja ir yra aukščiausios kokybės tiek sudėtingų, tiek paprastų paslaugų teikimui bei tinklų valdymui.

Visi produktai kuriami taip, kad galėtų būti diegiam i kartu su egzistuojančiomis infrastruktūromis bei naujais produktais. Standartinės esamų technologijų sąsajos leidžia operatoriams atnaujinti savo tinklus, kad geriau būtų panaudotos galingumą bei tuo pat metu naudotis papildomomis paslaugomis.

Į viršų

© 2017 Visos teisės saugomos. UAB "Baltijos kompiuterių centras". E-solution: Eruditas team